Осінь 2024

Жіноча курточка виготовлена з напіввовнянної тканини Сурі альпака та комбінована екохутром букле- барашек (Тедді)
Склад тканини:
вовна альпака 38,4%
ангора 15,3%
поліестер 23,5 %
віскоза 22,8%)
Довжина виробу :71 см
напівобхват виробу:61 см
довжина рукава від капюшона з манжетом :73 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид куртки | Бомбер |
| Сезон | Весна/Осень |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Цвет | Бежевый |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Капюшон | Вшитый |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 71 см |
| Длина рукава изделия | 73 см |
| Ширина изделия | 61 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴


