Жіноча курточка з вовни альпака
Характеристики:
- Матеріал: Напіввовняна тканина Сурі альпака
- Довжина: 70 см
- Колір: капучино
- Застібка: Блискавка
- Капюшон: Так
- Розмір:48-52
Опис: Ця курточка виготовлена з найвищої якості вовни альпака, що надає їй неймовірну м'якість і тепло.
Її унікальний дизайн поєднує в собі стиль та комфорт. Куртка має капюшон, що додає затишку та захищає від негоди.
Застібка-блискавка дозволяє легко та швидко одягати курточку.
Вона ідеально підходить для повсякденного носіння, додаючи вашому образу неповторний шарм.
Нехай ця курточка стане вашим найулюбленішим елементом гардеробу, який принесе вам радість і комфорт .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Альпака |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состав | вовна альпака 38,4% , ангора 15,3 % , полиестер 23,5 % ,вискоза 22,8 % |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Цвет | Коричневый |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Капюшон | Вшитый |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 70 см |
| Длина рукава изделия | 73 см |
| Ширина изделия | 58 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴



