Пальто з вовни альпака - символ елегантності і комфорту.
Ця витончена модель поєднує в собі найкращі якості натуральних матеріалів та дизайну.
Довжина пальто, яка складає 90 см, надає йому класичний силует, ідеально підходячий для різноманітних стилів та подій.
Виготовлене з високоякісної вовни альпака, це пальто ніжно обійме ваше тіло, забезпечуючи тепло та комфорт .
Волокна альпака відомі своєю м'якістю та дбайливим ставленням до шкіри, завдяки чому ви будете відчувати справжню ніжність кожен раз, коли надягатиме це пальто.
Склад тканини :
Wool (вовна альпака) 38,4%
Angora 15,3 %
Polyester 23,5 %
Viscose 22,8 %
Розмір універсал :54-58 (напівобхват виробу 64 см )
Колір :чорний
Комір-стійка додає образу строгості та витонченості. Він додає нотку класики до вигляду.
Це пальто стане незамінним елементом вашого гардеробу, що легко поєднується з різноманітними образами.
Віддайте перевагу елегантності та якості - обирайте пальто з вовни альпака, яке підкреслить вашу стильну особистість та надовго стане улюбленим в гардеробі..
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер женской одежды | 54/58 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Цвет | Черный |
| Вид пальто | Удлиненное |
| Тип ткани | Альпака |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Тип воротника | Стойка |
| Застежка | Пуговицы, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 90 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Ширина изделия | 64 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 050 ₴


