Жіноче пальто вільного крою з вовни альпака з коміром.
Пальто виготовлене з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Склад тканини :
Wool (вовна альпака) 38,4%
Angora 15,3 %
Polyester 23,5 %
Viscose 22,8 %
Модель: пальто вільного крою в універсальному розмірі
Довжина виробу: 90 см
Размер:50-54 (полуобхват 60 см )
Декор: застібка-брошка
Колір вишня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Сезон | Весна/Осень |
| Цвет | Красный |
| Тип ткани | Альпака |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Тип воротника | Стойка |
| Отделка и украшения | Брошь |
| Застежка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 90 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Ширина изделия | 60 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴




