Жіноче пальто з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Модель:кардиган на блискавці з капюшоном
Довжина виробу 85 см
Розмір універсал 50 -54 ( від пахви до пахви 60,по стегнах 58 см .)
Колір червоний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Сезон | Весна/Осень |
| Цвет | Красный |
| Тип ткани | Шерсть |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 73 см |
| Ширина изделия | 60 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴


