Осінь 2024

Пальто-кардиган з вовни альпака колір рожевий 50-54
2 100 ₴
- В наличии
- Код: 9807
+380 (73) 709-14-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М'яке тепле пальто, ідеально підходить для весняно-осіннього сезону.
Виготовлено з напіввовняної тканини Сурі Альпака.
Ось уже кілька сезонів поспіль вільний силует тримається на піку популярності та підходить жінкам різного віку, а також поєднується з будь-яким гардеробом.
Розміри: 50-54 універсал (60 см від пахви до пахви)
Довжина виробу 100 см
Застібка: ґудзики-кнопки.
Колір: ніжно- рожевий
Купити вироби з вовни альпака Ви можете в нашому інтернет-магазині за мінімально можливою ціною в Україні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Сезон | Весна/Осень |
| Цвет | Розовый |
| Тип ткани | Альпака |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Тип воротника | Отложной |
| Застежка | Пуговицы |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 100 см |
| Длина рукава изделия | 63 см |
| Состояние | Новое |
| Вид изделия | Кардиган |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина изделия | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴

